Lajm

Zbulohet gjithçka, Enca dhe Bearti në një shtrat!

Enca është gati për të hedh në treg këngën më të re te titulluat ‘Rakia’./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Pjesë e këtij klipi është ish konkurrenti i ‘Për’puthen’, Beart Rexhepi, /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Enca, si gjithmonë edhe kësaj radhe ka dalë nga vetja për t’u shfaqur joshëse dhe mjaftë provokuese.Minuta më parë ndau një pozë të nxehtë me Beartin në shtrat duke zbuluar një pjesë të klipit.“Jam te shoku jot i ngusht, guess na jena me 1 shtrat ”, shkroi ajo duke marrë komente nga më të ndryshmet/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet