Lajm

Modelja e famshme nuk do t’ia dijë për kritikat, guxon sërish dhe poston foton duke…

Modelja e famshme amerikane, Ashley Graham, nuk e ka patur asnjëherë problem që të ekspozojë trupin e saj, pavarësiwsht se është komentuar gjatë ndër vite./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ajo njihet gjithmonë për tipin e saj të veçantë, e cila flet gjithmonë troç dhe ka vendosur që të mos ndikohet nga kritikat e njerëzve./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Edhe tani që është bërë nënë për herë të parë, Ashely nuk ngurron që të ekspozojë format e saj të kolme. Madje herë pas here tregon edhe “defektet” që i ka lënë shtatzënia.Me këtë ajo ka dëshirë që t’u japë kurojo të gjitha nënave, që ta duan trupin e tyre si para shtatzënisë ashtu edhe pas. Madje Graham jep edhe mesazhe të tjera, si për shembull mamatë nuk duhet që të kenë komplekse që të ushqejnë fëmijët e tyre me gji në publik./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet