Lajm

“Të kanë ngelur fiksim, do e shohësh kallomin dhe ti”/ Lindita flirton hapur me Çimin: Do të dalim në takim jashtë!

Lindita dhe Çimi kanë pasur një përballje me njëri-tjetrin, ku nuk ka munguar edhe flirtimi.Çimi i përmendi faktin që nuk i pëlqejnë bisedat e saj me të tjerët, ndërsa Lindita i tha se është tipi i saj dhe të njëjtën gjë do të bëjë me të./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Më pas, Lindita e ftoi që të dalin në takim me njëri-tjetrin.Lindita: Të mungoi dora ime?Çimi: Pse jo, është dorë e ngrohtë.Lindita: Si ke qenë Çimi?Çimi: Pak i trazuar./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Lindita: Ku? Në mendimet e tua?Çimi: Një nga ato. Ti më buzëqesh, më ngacmon. Takimet e tua janë pikante.Ndonjëherë për egon e shqiptarit janë të ekzagjeruar.Lindita: Po ty të kam evropian. Nuk kam pasur afrimitet më tepër se sa duhet.Çimi: Ti ke qenë vetvetja, por ato kalloma, pipa…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet