Lajm

Melinda si një ‘arushë’ … nga fitnesi pozon shumë femra i ‘nokauton’!

Reperja e njohur, Melinda Ademi duket të jetë tejet e përkushtuar tek linjat e trupit të saj. Interpretuesja e hitit “Mëkatare”,/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

ka nxjerr në pah si kurrë më parë fizikun që gëzon, shkruan IndeksOnline. Melinda edhe njëherë ka bërë me dije se është kaq e formësuar, /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

dhe rrallë kush mund t’i bëj konkurencë. Padyshim, hiret e saj janë për çdo lëvdatë dhe të njëjtën kohë për tu xhelozuar nga gjinia e bukur.//Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet