Lajm

E papritur/ Gjyshi 77-vjeçar i çmendur pas Për’Puthen,me Tean aj ka… (Video)

Një ngjarje e papritur ka ndodhur mbrëmjen e sotme në “Përputhen Prime”. Pjesë e puntatës së sotme u bë pikërisht/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

një 77-vjeçar, i quajtur Sadik Memaj. Fillimisht ai kishtedërguar një letër pranë emisionit duke vlerësuar lart të pranishmit. Ndërkohë ai zbuloi se e preferuara e tij ishte Tea. 77-vjeçari u shpreh.//Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Përgëzoj të gjitha vajzat, në veçanti Tean. Është shumë e pjekur, e përgëzoj për zgjedhjen. Emisionin e ndjek bashkë me plakën. Ajo më thotë është lojë, unë i thëm është e vërtetë. Ky emision më pëlqen shumë. Tëë rinjtë duhet të dëgjojnë më shumë dhe të flasim më pak./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet