Lajm

Nëna vendos kamera në dhomën e gjumit, në mëngjes zbulon gjithçka (VIDEO)

Një nënë e rë vendosi kamera me infrared në dhomën e gjumit për të filmuar gjatë natës së çfarë ndodhte me të dhe dy fëmijët e vegjël./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Zgjim thuajse çdo një orë apo gjysmë ore për të parë fëmijët apo për t’i mbuluar ata dhe gjum në pozicione aspak të rehatshme /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

përveç të tjerave.Kjo ishte ajo që nëna e re donte të dokumentonte për të treguar një natë të sajën me fëmijët Shtypni ne foto rek1amen poshte ketij shkrimi ju hapen pamjet…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet