Lajm

Deputetja që ‘çmendi’ Ramush Haradinajn: Nuk është faji im që jam kaq me lezet! (FOTO)

Deputetja shqiptaro-boshnjake e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje e konsideruar si një ndër politikanet më seksi të trojeve /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

shqiptare, ndërsa ka dhënë një intervistë për DW, është pyetur edhe pamjen e saj dhe komentet që merr./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ajo ka thënë se nuk e ndryshon dot faktin se është një femër tërheqëse dhe që e mban veten.Duda tha se është nënë e tre fëmijëve dhe ndjehet mirë me veten e saj Shtypni ne foto rek1amen poshte ketij shkrimi ju hapen pamjet