Lajm

ΡIas skαndaIi: Qendrat e ‘mαsazheve’ në Tiranë οfrojnë s*κs dhe…!!!

ΡIas skαndaIi: Qendrat e ‘mαsazheve’ në Tiranë οfrojnë s*κs dhe…!!!/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Në vendin tonë duket se ditëve të fundit po “lulëzon” një lloj tjetër biznesi i cili vjen i “kamufluar” për të mos u zbuluar lehtë..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet