Lajm

Melisa me deklaratë befasuese për rivalen e saj në Përputhen: Ajo ka qenë shtatzënë dhe ka àbórtuàr

Kunjat mes Melises dhe Teas nuk kane ndaluar qe pas publikimit te marredhenies se Andit dhe Melises.Vajzat nuk i kane kursyer kunjat,/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

ama deklarata e Melises ka qene shume e forte. Teksa ka qene duke bere nje video live, ajo eshte shprehur se Tea ka qene shtatezene.Shikovid me poshte:/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

”Tea ka qene shtatezene dhe ka abortuat”-shprehet Melisa duke qeshur.Me tej ndonse ndjekesit e kane pyetur se cili eshte babai, ajo nuk ka dhene asnje detaj. Nuk dihet nese kjo eshte e vertete apo thjesht nje batute e hidhur e Melises./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet