Lajm

Lajm i mirë: Foshnja 6-muajshe me sëmundje zemre i mbijeton koronavirusit

Një foshnje e dobët, fotografia e të cilës e tregonte atë shtrirë në një shtrat spitalor duke luftuar koronavirusin, tronditi gjithë Anglinë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Më pak se dy javë më parë, Erin Bates gjashtë muajsh ishte në kujdes intensive, i lidhur me një makinë oksigjeni dhe rrethuar nga tuba dhe pajisje./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Diagnoza e Covid-19 erdhi pasi foshnja po kalonte disa probleme me zemrën. Mjekët kishin kërkuar që të bëhej operacion.Dje, mjekët në Spitalin e Fëmijëve Alder Hey Children, në Liverpool, i thanë familjes së saj se ajo është prekur./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet