Lajm

Enca Haxhia: Mosha ma e mirë me hup virgjërin çikat tona është 19 vjeçe

Enca Haxhia: Mosha ma e mirë me hup virgjërin çikat tona është 19 vjeçe/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ajo sefundmi ka qen e komentuar shume per fotot e nxehta qe po sjell cdo dite nga pushimet, si dhe per nje emision ku ishte e ftuar per te rrefyer per jeten e saj personale dhe profesionale …Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet