Lajm

Çmenden fansat e ‘PërPuthen’ në Shkodër/ Atdheu dhe Sara: Nuk kemi parë…

Ditën e djeshme ‘PërPuthen On Tour’ kanë zbarkuar në qytetin e Shkodrës, ku edhe patën një pritje madhështore në teatrin Migjeni./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Në një intervistë të dhënë për Top News Atdheu dhe Sara shprehen shumë të kënaqur për pritjen dhe i bën ftesë shkodranëve të konkurrojnë sa më shumë në ‘Për’Puthen’./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Të dy shprehen se Shkodra ishte shumë mikpritëse dhe u ndjenë shumë mirë gjatë qëndrim në këtë qytet.Shikovid me poshteDitën e djeshme ‘PërPuthen On Tour’ kanë zbarkuar në qytetin e Shkodrës, ku edhe patën një pritje madhështore në teatrin Migjeni./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet