Lajm

U tha se m.byti në det 17 vjeçaren gjatë xhiros me skaf në Velipojë, Indrit Bajraktari merr lajmin tr.oñdites

Gjy.kata ka lënë në b.urg Indrit Bajraktarin, të riun me të cilin po bënte xhiro në det në Velipojë, 17 vjeçarja Enisa Doda e cila ra në det dhe u m.byt./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Sipas mjekësisë ligjore, vajza ka vd.ekur si pas ojë e mb.ytjes teksa hetimet thonë se i riu që ishte në skaf me të, nuk i ka dhënë asnjë ndi.hmë por ka nxituar të dalë nga deti dhe më vonë ka tentu ar të largohet nga vendi i ngjarjes./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Pronari i skafit ka pohuar se dy të rinjtë kanë kërkuar me qera skafin për 30 minuta teksa pak më vonë, një pushues i tha pronarit se një nga të rinjtë po mb.ytej. Pronari hyri në det dhe ka vënë re Indritin teksa po dilte me not i vetëm. Menjëherë e ka pyetur se ku ishte vajza, por Indriti i ka thënë se ajo ka takuar në breg xhaxhain e saj dhe ishte me të./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet