Lajm

Pasi U Tha Se Dolën Nga Hoteli Bashkë, Mevlani I Bën Dhuratë Antonelës/ E Harroi Fare Ledjanën, Ky Apo?

Antonela është një prej vajzave më të pëlqyera dhe të komentuara të programit Përputhejo është përfolur shumë për pëlqimin që ka pasur ndaj Mevlan SHabës, një tjetër konkurent i Përputhen./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Antonela ka festuar ditëlindjen e saj ku surprizat nuk kanë pasur të mbaruar. Mirëpo, nuk ka munguar edhe surpriza nga Mevlani.Ai ka qenë /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

i ftuar në emisionin që Antonela drejton ku mes puthjesh e përqafimesh i ka dhuruar edhe një tufë me trëndafila të kuq.Nuk dihet nëse dyshja ka vazhduar ndonjë romancë jashtë emisionit, pasi Mevlani ka bërë me dije se i ka dhënë fund lidhjes së tij me Ledjana Prengën./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet