Lajm

Ish-konkurrenti i Përputhen tregon të vërtetën e madhe: Hyra për t’u bërë i famshëm, mbi 1 vit i lidhur me miss-in shqiptar

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Ervin Koxherri, ishte i ftuar ditën e sotme në “Ftesë në 5”. Menjëherë pas daljes nga programi qarkulloi nëpër portale një foto e tij me missi-n shqiptar, Damaljanta Gjergji, duke lënë të kuptohej se mes tyre kishte nisur një lidhje dashurie./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Në daljen e tyre të parë, Ervini dhe Damaljanta treguan për “Ftesë në 5” se janë veç shokë dhe mes tyre nuk ka ekzistuar kurrë një histori dashurie. Më tej Ervini sqaroi se gjatë kohës që u publikuan lajmet ka qenë në një lidhje dashurie me një vajzë tjetër./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

I pyetur nga Bieta ai rrëfeu se kishin 1 vit e gjysmë bashkë dhe kishin rënë dakord për hyrjen e tij në “Përputhen”.“Ne bëmë kompromis kur hyra unë në Përputhen, sepse qëllimi i hyrjes sime atje ishte muzika”, u shpreh ai./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet