Lajm

Epo sa hapur e tha/ Rudina nuk përmbahet më i tregon të gjitha çfarë bën me Markun: E pashë në rrugë e futa në makinë dhe i futa dhe një….!!

Epo sa hapur e tha/ Rudina nuk përmbahet më i tregon të gjitha çfarë bën me Markun: E pashë në rrugë e futa në makinë dhe i futa dhe një….!!/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Rudina Dembacaj ia shpreh shpeshherë dashurinë Mark Frrokut publikisht dhe këtë herë ka treguar se nuk i reziston dot kur e sheh në rrugë..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Rudina Dembacaj ia shpreh shpeshherë dashurinë Mark Frrokut publikisht dhe këtë herë ka treguar se nuk i reziston dot kur e sheh në rrugë..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet