Lajm

“Më shkruajti vetë luajti me ndjenjat e mia”, djali nga Elbasani rrëfen se si vajza e fejuar ia theu zemrën

historitë e dashurisë janë nga më të ndryshmet por me zhvillimin e teknologjisë të shumtë janë çiftet që janë njohur në rrjetet sociale, kanë vazhduar bisedat me orë të tëra e deri tek daljet për të qenë përballë njëri-tjetrit./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Një djalë i ka shkruar redaksisë ku shkruan se ka njohur një vajzë në Instagram. Ka qenë vajza iniciatorja e fillimit të njohjes së tyr/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Kjo pasi ajo e kishte kontaktuar vetë e para në Whats app dhe numrin ia kishte gjetur në profilin e Instagramit të djalit.Jo çdo gjë ka shkuar ashtu siç djali ka dëshiruar, pasi vaza ka luajtur me ndjenjat e tij. Ai shprehet se u dashurua me atë vajzë, por ajo ishte e fejuar nga ana tjetër./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet