Lajm

Muaj pas sherrit me gazetarin, Roza bën sërish bujë në emision: Lamë barin, filluam miellin

Në muajin prill bëri bujë sherri mes moderatores Roza Lati dhe gazetarit dhe analistit, Ilir Yzeiri. Shkak u bë një artikull /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

i gazetarit i cili kritikonte ashpër veprimin e Rozës dhe reperes Baby G të cilat po dridhnin një cigare gjatë emisionit “Why not” ja dhe video shtype/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Në muajin prill bëri bujë sherri mes moderatores Roza Lati dhe gazetarit dhe analistit, Ilir Yzeiri. Shkak u bë një artikull i gazetarit i cili kritikonte ashpër veprimin e Rozës dhe reperes Baby G të cilat po dridhnin një cigare gjatë emisionit “Why not” ja dhe video shtype/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet