Lajm

E rëndë! Mbytet në plazhin e Velipojës një burrë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në plazhin e Velipojës në Shkodër. Burime për kanë bërë me dije se një burrë /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

afro 42-vjeç është mbytur.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju f/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ende nuk dihet identiteti i tij dhe as rrethanat e kësaj ngjarje të rëndë. Pritet që policia dhe grupi hetimor të shkojnë në vendngjarje dhe zbardhin këtë rast të rëndë.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet