Lajm

Vjen Lajmi Shum I Pritur Nga Gjermania Per Kosoven Dhe Qytetaret , Ja Cfare Ndodhi

Derisa numri i infek timeve me vi rus ka rene ne Gjermani dhe ne shume pjese te botes qeveria gjermane ka lehtesuar masat per udhetime ne disa vende./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Gjermania e ka ndryshuar listen e vendeve me rrez/ikshmeri te larte ku Kosova, Maqedonia e Veriut, Serbia, Mali Zi dhe disa shtete tjera nuk bejne pjese me ne kete liste ashtu siç ishte me pare./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Te gjithe mergimtaret se eshte larguar karanttina per udhetaret nga Kosova, Maqedonia e Veriut, Serbia, Mali Zi dhe disa shtete tjera./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet