Lajm

Thanë ѕe do bëjnë video р*rno, ish-konkurrenti i “Për’рuthen” lag me ѕhamрanjë të daѕhurën (FOTO)

Së fundmi, ish konkurrenti i ‘Për’Puthen’, i cili gjeti dashurinë sapo doli nga programi, ka ndarë me ndjekësit e tij disa video tepër provo kuese në “InstaStory”./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Që në fillimet e lidhjes, ai nuk ngu rronte që të postonte foto me Serenën, madje edhe hot dhe pro vok uese, teksa në videot e fundit, dyshja duket se po bëjnë gati një projekt të tyre./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Serena shfaqet brenda një vaske me një gotë në dorë, e në një moment del edhe Arjoni, teksa ky i fundit i mbush gotën me shampanjë e më pas ia hedh sipër edhe partneres së tij. Duket se fotot e setit të ri fotografik do të jetë shumë “hot” dhe se ksi./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet