Lajm

Nuk paska qetësi në Shqipëri/ Raportohet se një 18-vjeçare ka pirë ilaçe…

Një adoleshente ka tentuar t’i japë fund jetës duke konsumuar disa medikamente, ndërsa ndodhej në gjendje të rëndu ar psikologjike./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën “Hoxha Tahsim” dhe 18-vjeçarja ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Më datë 08.06.2021, në rrugën “Hoxha Tahsim”, dyshohet se në gjendje të rënduar psi kologjike ka konsumuar disa medikamente, shtetasja A. H., 18 vjeçe, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve”, njofton po licia./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet