Lajm

Ku po shkon kjo botë?! 18 vjeçarja shqiptare i merr jetën babait, arsyeja do ju habis

Rrethanat e vr asjes së shqiptarit 47 vjeçar nga Kosova M.B., që ka ndodhur të enjten në Cyrih, sipas raporteve të para ishte e mbuluar nga mis teri./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ndërkohë, sot autoritetet kompetente kanë dhënë një version lidhur e rrjedhën e kr imit.“Sipas gjendjes aktuale të hetimeve, zyra e prok urorit publik supozon se vajza 18-vjeçare ka pl ago sur fat alisht babanë e saj /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

me ar më gjatë një mosmarrëveshje familjare”. Kështu është shprehur prokurori publik të premten për mediat zvicerane, shkruan 20minuten.Se si ndodhi mosmarrëveshja saktësisht dhe në cilat rrethana 18 vjeçarja ka shkrepur plu mbat tani për tani është objekt i het imeve të mëtejshme,/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet