Lajm

‘Bomba’ e sbowbizit ekspozon gjithçka në postimin e fundit

Modelja me prejardhje ruse, Anastasiya Kvitko është padyshim një nga femrat më atraktive në botë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Kjo për shkak të paraqitjeve të saj nëpër rrjetet sociale dhe mediat rozë, ku nuk heziton të shfaqë format e saj bombastike trupore./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Për këtë, ajo ka fituar simpatinë e miliona fansave, që e ndjekin atë hap pas hapi nëpër rrjetet sociale jaModelja me prejardhje ruse, Anastasiya Kvitko është padyshim një nga femrat më atraktive në botë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet