Lajm

Arta Nitaj në këtë pozitë, ka me ua “shkund krytë”

Arta Nitaj padyshim që është një nga femrat më seksi të momentit. Bukuroshja pejane po punon fort në fitnes, për çka edhe linjat e saj po fuqizohen mjaft./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Xhesika” para pak minutash ka “ngrohur” fansat e saj me disa pozicione nga fitnesi.Perfekt para dhe provokuese prapa, Arta është përkujdesur për fundjavë të këndshme ja dhe video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Arta Nitaj padyshim që është një nga femrat më seksi të momentit. Bukuroshja pejane po punon fort në fitnes, për çka edhe linjat e saj po fuqizohen mjaft“Xhesika” para pak minutash ka “ngrohur” fansat e saj me disa pozicione nga fitnesi.Perfekt para dhe provokuese prapa, Arta është përkujdesur për fundjavë të këndshme ja dhe video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet