Lajm

Unë po ju tregoj si e bëra me gjinekoIogun serb

Përshendetje du tju tregoj nje ndodhi qe me ndodhi. Quhem Mirjeta 30 vjece, burrin e prura nga Kosova para 2 viteve e morra me mesit me ndermjetsim te familjeve /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

shume eshte djali mir puntor dhe i ndegjushem, shum ka frig nga une shkaku i vizes. Sidoqoft nuk ndiej knaqesi në krevat me të , dhe një ditë e lashë një termin per te gjinekologu, erdhi edhe burri, nuk edisha une qe eshte serb por kur hyna mbrenda, /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

se di së qka me tërhoqi të doktori, dhe rashë viktim e tij, i cili më palloi pa e folur asnjë fjal, gjersa burri im më priste në koridor. Unë e di së gabova, por si të ja themë burrit timë të vërteten, sepse do të lendphet shumë dhe gjithqka do të shkatrrohet./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet