Lajm

U nda nga e fejuara djali i Sali Berishës? Armina Mevlani ka festuar datëlindjen e 30-të, po ai as e ka uruar publiksht dhe s’ishte

Armina Mevlani festoi ditën e djeshme 30 vjetorin e lindjes dhe organizoi një festë madheshtore e cila kishte edhe një tematikë të caktuar dhe si fillim vere festa kishte tematikën “Under the sea” (nëndet)./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Pamjet e Arminës si një sirenë dhe festës mjaft të veçantë bënë xhiron e rrjetit në vend, por sigurisht në sy ra edhe mungesa e partnerit të saj, Shkëlzen Berisha./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Djali i ish-kryeministrtit Sali Berisha sigurohet çdo vit në ditelindjen e partneres së tij t’i dedikojë asaj rreshta dhe dhurata roamtike që padyshim kanë marrë vëmendjen e mediave, por këtë vit JO. Në ditëlindjen e Arminës, Shkëlzeni nuk u duk gjëkundi, as në festë e as në rrjetet sociale.Nisur nga kjo publiku ka nisur me aludimet se çifti po kalon një kr izë në çift edhe pse ata vazhdojnë të ndiqen në rrjetet sociale dhe të ruajnë kujtimet me njëri-tjetrin/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet