Lajm

Per ni Zot kam fillu edhe mu merzit, kujt si shkon ndermend mem lip per nuse…

Fillova te punoj si modele prej diten e par mu ndalen msyt a besoni se kush nuk me lip per grua, se di as vet shka po ndosh me mu../Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

ndoshta tek ne shqiptaret esht ajo kur thon hajt se kjo modele punon edhe ben llom ntana anet jo mor jo nuk esht e vertet nuk jan te gjith njesoj./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Jam me tanat mirat siq me ka fal i madhi por ja qe fati nuk me del ta kem nje te dashur ashtu siq jam vet, ndoshta bukurija ime i ben njerzit te mendojn se un pale sa ladroj, skam faj se jam e bukur e dua jeten luk soze dhe te ket burri lek qe te me knaq/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet