Lajm

Gruaja nga Puka: Burri fanatik nuk më mëson asgjë, shoqet e mia po bëjnë namin

Një grua shpreh pakënaqësitë ndaj bashkëshortit të saj në një letër që po bën xhiron e rrjeteve sociale. Sipas saj/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

bashkëshorti nuk i mëson Facebook-un. Kjo është historia e rrëfyer.“Nuk dal, nuk shëtis, por Facebook të paktën të kem, e meritoj që të kaloj kohën e lirë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Jam një zonjë 32 vjeçe nga Puka dhe nuk punoj. Nuk kam fëmijë dhe burri pjesën më të madhe të ditës e kalon duke punuar. Ai është i zoti në Facebook, kurse unë nuk di as të futem. I lutem burrit që të ma mësojë e të kem edhe unë një faqe, siç kanë tërë shoqet e mia komshie këtu. Në këtë mënyrë mund të flas e shoh foto të njerëzve të mi që shumicën i kam jashtë shteti./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet