Lajm

Gilberta Vendos Te Tregoje Te Verteten Se Cfare Ka Ndodhur Mes Saj Dhe Ilirit/ Ja Se Cfare Ka Deklaruar Ajo

Perputhen 40 eshte formati i cili transmetohet tsshme cdo dite te javes ne televizonin Top channel.Nje emision ky mjaft ndjekur i cila ka thyer rekord shikueshmerie.S/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Duket se ky format ka nisur mbare pasi konkurrentet jane pershatur mjaft mire me formatin por edhe konkurrentet me njeri tjetrin.Njera nga konkurrentet pjesemarrese eshte edhe Gilberta mesuesja nga Lushnja e cila eshte me e pelqyera e publikut./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ne ne sondazhet e bera ajo ka qene gjithmone ne top list si e preferuara e publikut ku kane vleresuar qetesine kulturen dhe sinqeritetin qe ajo transmeton te ta,shkruan Ona News. Ne takimin e pare 4 minutesh ajo zgjodhi Ilirin me te cilin u pa se u pershtate me se miri me te.Pas atij takimi linden pelqimet e para midis tyre ku kete e kane shprehur edhe ne takimet qe ata bene me pas sebashku./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet