Lajm

Antonela Paska Shume Teka Kur Vjen Puna Per Pamjen E Jashtme/ Ja Sa Bukur E Imiton Artisti I Saj I Makeup Bukuroshen

Tani qe emisioni i shume ndjekur, “Per’puthen” ka arritur fundin, shume nga ish-konkurrentet perseri kalojne shume kohe se bashku ne miqesine e njeri-tjetrit, /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

.Ata pervecse kalojne pushimet verore se bashku ne jug te vendit, behen dhe pjese ne shume intervista televizivKohet e fundit shume nga ata jane te ftuar se bashku ne emisione te ndryshme dhe mesa duket gjithe vemendja eshte pikerisht tek ata. Shpesh ka ndodhur qe ti shohim se bashku ne festa dhe ditelindje te ndryshme dhe duket se mes tyre jane formuar shume shoqeri/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Sigurisht qe edhe percarje ka mes disa prej tyre, por kjo eshte edhe pak e pritshme nga gjithe zenkat qe kane ndodhur ne skenen e “Per’puthen”. Disa prej tyre gjithashtu na tregojne ne rrjetet sociale shume te reja nga jeta e tyre dhe sigurisht shume momente gazmore.Kete gje e beri edhe Antonela diten e sotme ne faqen e saj te instagramit. Ajo ka ndar me ne nje video e cila tregon se bukuroshja ben cmos qe te kurohet deri ne detaje para se te beje daljet publike dhe kete na e tregon dhe makeup artisti i saj duke e imiruar./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet