Lajm

43 Vjeçarja E ‘Për’puthen’ Nuk Përmbahet, Puthje E Përkëdhelje Me Ilirin Në Takim Të Parë

43 vjeçarja e ‘Për’puthen +40’, Lindita ka pasur takimin e radhës, për këtë takim kishte zgjedhur 44 veçarin, Ilirin, shkruan. Ky takim shkoi mirë, ku mes dyshes pasi puthje e përqafime, më poshtë keni bisedën./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Lindita: E kisha siklet të zgjidhja se të kam parë në shumë takime me Lindën dhe GilbertënIliri: Aty janë të luhatur nga të gjithë, asnjë nuk është i fokusuar.Sipas tij, ky takim është i veçantë për të: “Kam pasur takime stresante, më pëlqen të jem më alegro dhe tani ndihem i lumtur”./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Më tej, Iliri i dhuron një kurorë dhe buqetë me lule Linditës, kujtojmë se një kurorë të tillë i ka dhuruar më parë dheLindës, në një nga takimet .Ndërkohë, Lindita tregon si do që të jetë mashkulli, të cilin nëse e gjen, do të vijë të jetojë në Shqipëri:Lindita: Do të kthehem në Shqipëri vetëm po gjeta personin e duhur, nuk dua mashkull të thotë jam unë o s’ka!Iliri: Ajo që nuk dua, kurrsesi të mos jetë arrogant/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet