Lajm

Kjo është infermierja që u gjet e v’dekur në Spitalin e Kosoves, ishte vetëm 35 vjeçe dhe la 3 fëmijë NGUSHLLIME FAMILJES

Një infermiere rreth moshës 35 vjeçare është gjetur e v dekur dje në vendin e punës në mëngjesin e sotëm. Polícia e ka konfirmuar rastin për “Jepi zë”, duke treguar se e n djera është me iniciale Z.Sh. Ajo po punonte si infermiere në Spitalin e Vushtrrisë, ku edhe u gjet e v dekur.

“Sot rreth orës 08:00, policia në Vushtrri ka pranuar një informacion se ishte gjetur pa sh enja j ete në vendin e sajë të punës infermerja víktíma Z.Sh., e cila punonte në spitalin e Vushtrrisë. Në vendin e n gjarjes kanë dalë njësitet përkatëse polícore.

Me urdhër të p rokurorit trupi i pa jetë është dërguar në Institutin e Mjekësísë Lígjore për o bduksíon”, ka thënë Zahiti. Edhe familjarët e kanë konfirmuar rastin, duke publíkuar edhe fotografi të të n djerës.Ata kanë treguar se 35 vjeçarja la prapa burrin dhe tre fëmijë.