Lajm

Po mendoj te heq dor nga familja njeher e pergjithmone,Ata nuk po e pranojne lidhjen time me kan kushtezuar o lere,o do…(Video)

Pershendetje te nderuar, kerkoj keshilla prej jush! Per krejt ata qe me keshillojne ju falenderoj shume. Jom ne ni gjendje shume te keqe psiqike e emocionale. Jom lexuese e rregullt ne ket faqe, mirepo nga dituria ime jo e mjaftuar/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Asni here s’kom mujt me e kshillu dikon. Mirepo tash kom nevoje per kshillat tuaja. Jom 19 vjeçare, nga Kosova. Para 8 muajve e njoftova ni djale permes Instagramit.$htype relam dhe shiko videon se cfare thote kjo vajze do ju cmed./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Pershendetje te nderuar, kerkoj keshilla prej jush! Per krejt ata qe me keshillojne ju falenderoj shume. Jom ne ni gjendje shume te keqe psiqike e emocionale. Jom lexuese e rregullt ne ket faqe, mirepo nga dituria ime jo e mjaftuarAsni here s’kom mujt me e kshillu dikon. Mirepo tash kom nevoje per kshillat tuaja. Jom 19 vjeçare, nga Kosova. Para 8 muajve e njoftova ni djale permes Instagramit.$htype relam dhe shiko videon se cfare thote kjo vajze do ju cmed./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet