Lajm

Pershendetjet e mija quhem Laura kom lindur ne Gjermani, Dua te njoftoj nje djal per bashkj.etes…

Me origjin jem nga Peja 31 vjeqare kom qen e martuar me nji tip shum xheloz dhe fanatik familja ishin shkaktare dhe insistuan fort qe te martohesha me at tipin /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

pa e njoftur faare Tash dua te njoftoj nji djal skan lidhje vitet por kom vetem nji kusht qe te bashkjetoj me at per disa kohe .Qe tja japim vehtit nji shanc se pershtatemi apo jo /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

.Un finaciarisht qendroj mire jom mjeke dhe punoj ketu ne München ne nji spital ketu un spo kom kontakt me shqiptaret te gjith te interesuar munden memu ljmruar me falni ne gabimeet e shkrimit…Me origjin jem nga Peja 31 vjeqare kom qen e martuar me nji tip shum xheloz dhe fanatik familja ishin shkaktare dhe insistuan fort qe te martohesha me at tipin /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet