Lajm

Goca Shqiptare, Jam e pa martuar dhe nuk kam dashnor gati 8 vjet, të gjithë më thojn hajde pak me mua të…

Bukurin nga Zoti e kam ai ma ka dhan dhe veshjen e kam merak pi ne femiri ndoshta kjo i ben gjdo nat te me qojn SMS naten e mire gjumin e omel edhe shume /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

SMS tjere tu me tregu se qfar pershtypje tmire i kom lan edhe qysh deshiron qe vetem un dhe ai te shkojm bashk.. une pranova me njerin ai kishte menduar ndryshe kurse /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

un rash ne dashuri me te, por ai pa kalu një jav me qoi në mo, tel dhe ati e nxorri telefonin dhe me fillmonte pa dashje time, por un pastaj e kuptova se ishte edhe ai i maruar dhe tani edhe un ja nxiva aty duke ja treguar videon secilit qe e nijfte atë …/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet