Lajm

Ruth Scully, është një nënë që ka përjetuar momentin më të keq për një prind. Atë që duhet t’i japë lamtumirën djalin e saj. Nolani i vogël vuante nga një sëmundje e ligë dhe para se të jepte shpirt, ai kishte shkruar për nënën e tij: Mami t’i nuk do të qash për mua. Unë do iki në parajsë dhe atje do të pres duke luajtur derisa sa t’i të vish.” Nolani i vogël kishte një sëmundje të keqe, e cila prek shumë pak njerëz. Ai ishte vetëm tre vjeç, kur u zbulua se kishte këtë sëmundje. Nëna e tij me lot në sy tregon: Ai dha shpirt mbi tapet aty iku. Unë isha duke bërë dush. Tani nuk ia fal dot vetes, që e lashë ashtu. Iku i vetëm.” Nëna po merr këshillim psikologjik dhe mjekët thonë se do i duhet shumë kohë derisa sa ta kaloj këtë dhi mbje.

Pershendetje redaksi e nderuar KOSOVARJA jam nga kosova shum e vetmuar jam jam 28 vjeqare , kom qen e fejuar ne gjermani por lidhja deshtoi jam nji femer e ndegjueshme punoj si dentiste tju them te drejten ka edhe ne kos shum /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

te interesuar por mua me pelqen te jetoj jasht kosoves apo ne shqiperi keshtu qe nese ka te interesuar burra let me kontaktojne per mua vitet skan rendesi kryesorja esht te jet i sinqert , dhe sme pengpn se aka qen apo jo i martuar sme interesone kaluara me intereson si esht ne dashuri a din te dashuroj nji/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

femer te vetmuar.Ju kisha lut mos te keqper dorni foton time se menzi mora vetbesim te paraqitem si cdo femer tjtjer edhe un dua te kem familje dhe te jeme lumtur nese ke interes per njoftim te lutem kli ko me po sht ne rek lam te shfaqen te dhanat e mija dhe viberi im /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet