Lajm

La Mevlanin Për Burrin Në Belgjikë/ Ledjana Bën Deklaratën: Do T’ia Nxjerr Të Palarat Atij Unë

Pasi u transmetua intervista e Ledjanes per “Glamour Zone” te Ester Bylykut dhe nuk kishte si ti shpetonte pyetjeve ne lidhje me marredhenien e bujshme me Mevlanin./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Mevlani nuk është autor i këngës që i dedikoi? Ledjana i nxjerr “të palarat”: Së shpejti vjen versioni zyrtar – Top Channel. Nga pergjigjet e Ledjanes dolem ne konkluzionin se persa i perket lidhjes se tyre, ka shume te fshehta, por qe Ledjana nuk do t’i beje publike. /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ajo nisi duke konfirmuar ndarjen e tyre dhe pas tha se Mevlani ka thene thjesht versionin e tij te historise, megjithese ka shume gjera te tjera qe do dalin te cilat Ledjana ka vendosur mos t’i tregoje per te mos hedhur balte mbi momentet e romances qe ajo ka kaluar me Mevlanin./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet