Lajm

Ka një djalë me futbollistin e njohur, modelja shqiptare bën bujë në Itali. Zbulohet kush është personi i famshëm që i ka rrëmbyer zemrën

Modelja nga Shqipëria Erjona Sulejmani ditët e fundit ka qenë në qendër të mediave rozë në Itali, pasi po përflitet se ka nisur një romancë të re me protagonistin e “Uomini e Donne”, /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Alessandro Basciano. Mediat italiane kanë dhënë lajmin e fejesës në pranverë, shoqëruar me fotot e nxehta të çiftit, ndërkohë që janë me pushime në Pulia. Pasi mediat italiane njoftuan për fejesën që s’ishte bërë ende publike, ishin vetë ata që pasuan lojën me postimin e fotove bashkë në “Instagram”, duke u deklaruar të fejuar./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ndër fotot e fundit bien në sy disa poza me Bascianon, por këtë herë, duke qëndruar në krahët të tij. “Sytë nuk gënjejnë kurrë”, shkruan Erjona në foton e publikuar. Kujtojmë që modelja u bë e njohur për opinionin e gjerë falë divorcit problematik me futbollistin Blerim Xhemajli, me të cilin ka një djalë. Modelja foli gjatë në media, duke deklaruar se do publikonte dhe një libër për të rrëfyer gjithçka të vërtetë që fshihet pas imazhit perfekt të futbollistëve dhe pse të jesh grua futbollisti është një ferr./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet