Lajm

Jam e martuar por burri i shoqes , veq me çmendi ne cdo cep te shtepis…

jam e martuar dhe e dashuruar te burri i shoqes sime… shume shpesh shkoj te ajo edhe pse ajo nuk e din se qka eshte duke ndodhe, kam nevoj ta shif ate ta ndjej../Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

kure sshoqja shkon ne pun fshehurazi shkoj ne shtepin e sa she pallohem gjith diten me te , kenaqem gjdo here e me shume.. njeherit me tha se kishte pir via gra e aq shum ishte eksitu ars sa xhdo cep te shtspis e tundem e e pershkuam..gjinjetne mi mi shtridhte e mi lemonte, ma bente nga pas e mu lage./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet.

shummm kekrkoja me shum nuk ngihesha.. ma lepijte e ma thith…lajmi vazhdon nese keni interes per vazhdim kl,,ik,,oni ne re,,kla,,men apo nese ke interes per njoftim dhe je burr i sinqert qe din te mbaj s ekretin me posht ju faliminderit per mirkuptime./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet