Lajm

88-vjeçarja nga Korça i lë shtëpinë në këmbim të përkujdesjes, kujdestarja i merr banesën dje IK…

Një 88-vjeçare nga fshati Mborje i Korçës është an/kuar pranë emisionit Stop në Tv Klan për një vendim të padr/ejtë gjy/qësor./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Zonja Nasta Tore kishte nënshkruar një marr/ëveshje noteriale me një banore të fshatit Mborje, ku palët binin dakord se gruaja do t’i shërbente dhe pas vde/kjes, 88-vjeçare do t’i linte shtëpinë në pronësi në këmbim të kujdesit të treguar./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Unë jam Donika, jam motra e Nastës. Ne si plakë që e kishim 88 vjeç, vendosëm që t’i vendosnim një njeri për shërbim. Vendosëm Kozeta Kalon, një grua që jetonte në Mborje…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet