Lajm

Shqiptarët u rritën me filmat e tij/ Shuhet i madh regjisor, Piro Mani: Na le pasuri të madhe mjeshtër!

Regjisori i madh shqiptar Pirro Mani është ndarë nga jeta. Prej vitesh ai jetonte në SHBA, ku edhe ka ndërruar jetë.‘Fluturo tashme me enjgjejt babai i Teatrit. /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ke sjelle shume gezime ne jeten time Dhe cfare trishtimi solle sot.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju
/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Do te te jem mirenjohes per gjithcka, per dashurine qe me dhe, per trajtimin jo si i dashuri i Joles por si artist dhe koleg.Madheshtia jote nuk ka fund! Ashtu si nuk do kete kurre fund vepra dhe pasuria qe na le! Qofsh i parajses babi Piro!’, shkruan Elton Deda në Facebook.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet