Lajm

Mrekulli e të madhit zot/ Kujtuan se nuk do jetonte, , vogëlushja e lindur para kohe përqafon vëllain binjak!

Dy binjakë kanë dhuruar foton më të bukur, teksa kanë arritur të përqfojnë njëri-tjetrin pas dy javësh ndarje. Një foshnje vajzë e cila ka lindur para kohe ka arritur që të përqafojë /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

vëllain e saj binjak, ndonëse nuk kishte shpresë se mund të jetonte dhe kjo për shkak se kishte ardhur në jetë para kohe./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Nëna e binjakëve, Laura Hough, nga Walton, Liverpool, lindi binjakët Neve dhe Louie përmes lindjes em .erg.jen.te ku të parën lindi vajzën. Pas kësaj nëna u pë.rball me lajmin se vajza nuk do të mbijetojë, por fati bëri që vajza e saj të bashkohet me vëllain e saj binjak./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet