Lajm

Kur afrohet koha per pushime une ment i kam gjith te italiani kur u takuam ne Durres…

Jam ne zort te madh sa afrohet koha e pushimit un aq me shum me shkon mendja te katunari, ne u takuam ne durres aty ishim per pushime, un isha me shoqet e mia nga Gjermanija./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Nje nat sa ram me flet veq kur na erdhi te dera dhe kerkoj kafe turke, un ja dhash dhe mu kthi mu tha faleminder se kryt esht tum plas kur i thash pse qka ki, ai direkt me tha nga ti e kam qe dy dit si te shof un sjam rahat iq edhe ati ai shkoj ne dhomen e vet dhe un i /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

tregova shoqeve se aj ma shum e kish pas per mu se sa per kafe, shoqet mu vun shko moj se boll i mir ishte, un diten e fundit te pushimit shkova e banazemren guri ama prej at dit spom heket prej truni mka shfaros krejt,syt mi ka qel por ma e keqja skam asnje lloj kontakti edhe po shpresoj mos po e takoj ne te njejtin vend, se mu secili mashkull sun um knaq si aj se pe shifni si jam edhe ju vet/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet