Lajm

Voglushen e ka marr malli për Kosovë, qanë duke kënduar këngen o Gurbet.(VIDEO)

Te gjith kemi familjar larg Kosoves ne gurbet dhe te gjith e dime se sa i zorshem esht gurbeti dhe sa mall kan gurbetqaret per Kosove./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Kesaj radhe kjo voglushja do ju prek fell si qan per Kosoven dhe ne te njejten kohe kendon kengen “O Gurbet”/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Per me shum ndiqeni videon e voglushes duke kenduar shtipe relamen meposhte dhe shiko kete voglushe se si u permallua per vendlindjen e babit.Te gjith kemi familjar larg Kosoves ne gurbet dhe te gjith e dime se sa i zorshem esht gurbeti dhe sa mall kan gurbetqaret per Kosove./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet