Lajm

Cfare me duhen letrat e Zvicres dhe pasurija pa burre…

Kush do mendon se mundet dhe a deshir te behet gurbetqare ne me shkruan ne numrin tim te tel i cili gjindet aty ku shkruan sp0nzorit jan te gjitha shenimet.Jetoj në Zvicer dhe jam 35 vjeqare , dua te fejohem me një shqiptarë që ta ruaj traditën e babes timUnë dëshiroj qe ta ruaj traditen e babait tim dhe te fejohem me nje shqiptar./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Deshira ime eshte qe babai im te e beje zgjedhjen time per tu martuar , sepse prinderit jane gjeja me vlefshme ne bote.Jam që 30 vite këtu dhe një ditë mendova që të fejohem sepse edhe mua më erdhi dita që të jetoj jetën me një djalë. Gjithmonë që vi në pushim më saktësisht në vendin e Prishtinës nuk ndjehem rahat sepse e shoh si bëhet jeta atje./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Mezi pres të kthehem në. Këtu punoj jam mjeke kam një jetë shumë të rehatshme dhe kam një rrogë shumë të mirë. Ata djem që dëshirojnë të njoftohen me mua ju lutem më njoftoni edhe nga Shqiperia te jet eshte ok.K0ntaktin mund ta merrni nën hapsirën ku shkruan spo.nzor/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet