Lajm

Vëllai nuk e Iinte të shikonte djem me sy/ Ja si e HUMBl V.lRGJËRlNË e reja nga inati(VIDEO)

Ajo shprehet se ka dëshirë që ta shesë vi rgjërinë për 1 milion euro, e tashmë ka nisur dhe një ankand./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

E pyetur se përse kishte marrë një vendim të tillë ajo tregon se dëshiron që të jet5ë e lirë dhe të bëjë çfarë të dojë me jetën e saj./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Një 21 vjeçare ka nxjerrë në shitje vi rgjërinë, duke shpresuar se me paratë që do të fitojë të ketë mundësi për të udhëtuar në të gjithë botën.Modelja e re është shprehur se deri më tani ka marrë disa oferta që kapin shifrat e 250 mijë eurove, por kjo nuk është mjaftueshëm për të./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet