Lajm

Pas ndarjes nga Donaldi, flet për herë të parë Bora Zemani

Pak kohe me pare ne media u perfol ndarja e Bora Zemanit nga Donald Veshaj madje perflitej se ai kishte marre rrobat dhe ishte larguar nga shtepia./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ne nje interviste per Prive, Bora ka thene se eshte e fokusuar tek puna dhe momentalisht nuk deshiron te shtoje familjen e saj. “Unë nuk kam dashur asnjëherë të flasë për jetën time personale dhe në fakt kam folur shumë rrallë. Më shumë flasin portalet për mua, sesa unë për veten time./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

ë një moment të caktuar ndoshta më është dashur të japë një përgjigje për të shuar atë kuriozitetin që kanë njerëzit. Kam folur disa herë për jetën time personale por do kthehem sërish te vetja dhe do e qep gojën përfundimisht. Nuk ka asnjë lloj përgjigje për jetën time personale.”-ka thene me tej, duke mos dashur te preke konkretisht ceshtjen e ndarjes./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet