Lajm

Aktorja tregon kur bëri sèks për herë të parë: Eksperiencë jo e mirë, më pas u bë më sterr…

Në intervistën për Pop Cuture, aktorja e humorit Rudina Dembacaj, ka zbuluar një detaj të pathënë më parë nga jeta e saj./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Me të dashurin tim të parë kam pasur një histori thuajse platonike. Sot atë e kam shumë mik dhe kam shumë respekt. Pastaj njoha dikë tjetër dhe seks për herë të parë bëra kur isha 19 vjeçe”, u shpreh Rudina…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Në intervistën për Pop Cuture, aktorja e humorit Rudina Dembacaj, ka zbuluar një detaj të pathënë më parë nga jeta e saj.“Me të dashurin tim të parë kam pasur një histori thuajse platonike. Sot atë e kam shumë mik dhe kam shumë respekt. Pastaj njoha dikë tjetër dhe seks për herë të parë bëra kur isha 19 vjeçe”, u shpreh Rudina…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet