Lajm

Aksídent i rëndë në rrugën Ferizaj-Shtime: 4 persona bëhen për spítal(FOTO)

Tre persona kanë p ësuar lëndíme t rupore në një aksídent trafiku të ndodhur në rrugën Ferizaj-Shtime, konkretisht në fshatin Lloshkobare./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Në aksídent janë përfshírë dy automjete, ndërsa besohet se aksídenti ka ndodhur si p asojë e çkyqjes së pasigurt nga magjistralja./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Aksídenti ka ndodhur sot në orën 13:08, janë të përfshíra dy automjete. Katër persona janë të l ënduar, tre meshkuj dhe një femër. Të gjithë kanë pranuar t rajtim mjekësor në E mergjencën e Ferizajt, më pas janë liruar”, tha Kanun Veseli zëdhënës në Polícinë Rajonale të Ferizajt./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet